Call-центр ☏ (044) 392-01-94

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-19:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний

Шановні відвідувачі!

    Просимо звернути увагу, що реєстрація в електронній черзі у центрах «Паспортний сервіс» здійснюється лише у разі особистої присутності заявника і наявності повного пакету документів, необхідних для оформлення паспорта, та після перевірки цих документів працівниками центру.

Ознайомитись з переліком документів можна в розділі:

Електронна черга на закордонний паспорт в м. Київ, пр. Миколи Бажана, 1-Е

Попередній запис в електронну чергу не є обов'язковим і подати документи на закордонний паспорт в центрі «Паспортний Сервіс» можливо і без нього!

Увага, так як інші центри в Києві оснащені іншими системами електронної черги в них немає функції запису через інтернет - але вони з радістю приймуть Вас в режимі живої черги!

Запис on-line до електронної черги для оформлення закордонного паспорту в центрі «Паспортний сервіс» м. Киїів, пр. Бажана, 1-Е відновлено.

Запис працює в тестовому режимі та дозволяє записатися лише на завтра з 11:00 до 18:00 до 10 чоловік на годину.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вам необхідно прийти за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів.

Звертаємо вашу увагу на те, що 2 черга на фінальний етап «Фотографування» формується після закінчення «Оформлення», хто раніше закінчив оформлення, той першим стає в чергу на фото.

Часу очікування в цій черзі зазвичай вистачає для здійснення оплати на терміналах, для зручності розташованих в центрах.

Якщо талонів на вільний час в даному центрі немає - подивіться інші центри. Нові талони на наступний робочий день з'являються в довільний час.

© 2017 ДП "Документ"

Політика конфіденційності