Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-19:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:10:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД

З 29 серпня на повну потужність запрацював найбільший в Україні центр із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток

Оцініть матеріал!
(18 голосів)

   Запрацював на повну потужність найбільший у нашій країні та на теренах колишнього СРСР центр із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток. Під час двотижневого тестового режиму тут було вдосконалено усі технологічні та логістичні процеси, опрацьована нова спрощена схема прийому громадян.

 

   Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» Державного підприємства «Документ» розташований на третьому поверсі універмагу «Україна». Його загальна площа 1400 кв. метрів. Для прийому документів, фотографування та зняття біометричних даних тут використовують 28 робочих станцій. Люди отримують уже готові паспорти у дев’яти віконцях видачі.

 

   Віднині Центр зможе приймати 1500 чоловік на день. Він функціонує за принципом відкритого простору та гарантує відвідувачам комфорт та насправді європейський рівень сервісу. Загалом в Україні 25 центрів, які щодня обслуговують близько п’яти тисяч громадян.

 

   Отримати свої біометричні закордонні паспорти в новому центрі прийшли зірки  української естради Ірина Білик та Марія Бурмака.Співачки гідно оцінили роботу «Паспортного сервісі».

 

   Також лишився  задоволений умовами обслуговування і легенда київського «Динамо» Владислав Ващук. Власними враженнями знаменитості поділилися у «Книзі відгуків» та на згадку залишили свої  автографи.

   

   Державна міграційна служба України, до сфери управляння якої належить ДП «Документ», працює в особливих умовах при максимальній завантаженості. Ще й досі триває аномально підвищений попит на оформлення закордонних паспортів, пов'язаний із відпускним сезоном та запровадженням безвізового режиму ЄС для України.

 

    З початку року працівниками підрозділів міграційної служби, «Паспортних сервісів» та центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) видано близько 2,5 млн. закордонних паспортів та понад 650 тисяч ID-паспортів, щоденно оформлюється понад 20 тисяч документів, що вдвічі перевищує показники попереднього року.

   Аби зменшити ажіотаж навколо оформлення біометричних закордонних паспортів, які дають можливість безвізового перетину кордону із Євросоюзом, підприємство планує найближчим часом реконструювати центри обслуговування громадян в інших містах нашої країни. На черзі – Львів та Одеса.

   Усі ці заходи спрямовані на реалізацію державної міграційної політики у сфері паспортизації населення. Не останню роль центри на кшталт київського, виконуючи вимоги міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, відіграють у протидії будь-яким корупційним проявам під час оформлення документів.

 

Додаткова інформація

З 29 серпня на повну потужність запрацював найбільший в Україні центр із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток: 4.0/5 - 18 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності