Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-20:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-19:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:10:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД

Меморандум між НАУ та ДП "Документ" підписано!

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

21 липня Національний Авіаційний Університет відвідало керівництво Державного підприємства «Документ». ДП «Документ» існує уже 14 років, але за останні три роки зазнала суттєвих реформ. Було створено 25 центрів "Паспортний сервіс" по Україні, 4 з них – у Києві. Основним завданням яких є надання якісних послуг європейського рівня кожному мешканцю України.

Сьогодні нові біометричні закордонні паспорти користуються великим попитом. Адже, по-перше, зараз пік туристичного сезону, а по-друге – для українців введено безвізовий режим. Тому державне підприємство відкриває у центрі столиці ще один великий центр з обслуговування громадян - у приміщенні універмагу «Україна».

Через таке швидке розширення ДП «Документ» нині має потребу в кадрах. Зі свого боку, НАУ готує висококваліфікованих спеціалістів з діловодства, психологів, перекладачів, тобто саме тих фахівців, які конче потрібні державному підприємство та заслуговує позитивних відгуків у клієнтів. Керівництво НАУ орієнтується на те, щоб студенти могли: проходити практику на сучасному підприємстві; отримувати паралельно другу спеціальність, можливість професійної перепідготовки і як результат мати роботу з конкурентоспроможною зарплатнею.

Логічним завершенням даної зустрічі стало підписання МЕМОРАНДУМУ ПРО ВЗАЄМОДІЮ між Національним авіаційним університетом та Державним підприємством «Документ», в якому зосереджено головні пункти співпраці, що допоможуть студентам НАУ якісно підготуватися до дорослого життя, а центри «Паспортний сервіс» додатково отримають молоді, енергійні але вже професійні кадри.

Додаткова інформація

Меморандум між НАУ та ДП "Документ" підписано!: 4.7/5 - 9 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності